» Tuning Auto Show IV.

IV. Tuning Auto Show Slušovice 20-22.7.2007

 

Tuning Auto Show Slušovice splnila a účastí dokonce i předčila naše očekávání. Již v pátek byl areál akce velice slušně zaplněn. Všichni návštěvníci srazu mohli sledovat volné jízdy sprintů a nechyběl ani doprovodný program. Své umění předvedli barmani a na chvíli se celou akcí rozezněl výborný hip hop. Do varu vás určitě přivedly také naše „holčičky“ se svou live sex show. Kdo viděl, ví o čem je řeč ... Noční vzduch osvěžila krátká letní bouřka a pořádná party duněla až do ranních hodin místní diskotékou. Její pozůstatky se na některých daly pozorovat i v sobotním ránu ... :-)

Právě v tento čas již byly v plném proudu registrace na měřené sprinty a také do soutěže AZ pneu Tuning Cup. Právě prostory Tuning Cupu praskaly naprosto ve švech a nakonec musely být ještě rozšířeny. Soutěžících bylo totiž okolo stovky – a jeden lepší než druhý. Své síly si přijely změřit také účastníci ze Slovenska a Polska. Vítězství ale zůstalo v ČR, respektive na Moravě. Prostějovský Roman Vojtek a vůz Seat Ibiza, to je letos vítězná kombinace a nejinak tomu bylo i u nás.

Na sprintech se ukázala spousta zajímavých vozů. Od Subaru Impreza přes Mitsubishi Lancer EVO, Ford Focus ST až po Porsche nebo Ford Mustang. Kromě nich tu byla také spousta rychlých Hond CRX. Své umění ukázal celkem třikrát také šílený kaskadér na motorce, při jehož vystoupení běhal lidem i přes tropické vedro mráz po zádech. Posadit se na zadní sedadlo jeho motocyklu musí být zážitek do konce života – teda když to přežijete ... :-)

Tak taková byla uplynulá Tuning Auto Show ve Slušovicích. Příští rok se na ní určitě sejdeme znovu, ale ještě předtím pořádá tým Tuning-Sport.cz další pokračování Tuning Extreme Show v Příbrami – červeně si v kalendáři poznačte datum 10. – 12. 8.


Tuning CUP 2007, dB Drag, Sprinty - 400 m